Novinky a aktuálne informácie

2% pre Badminton Sokol Ilava

Blíži sa opäť obdobie, kedy je možné poukázať 2% z daní. Týmto by sme Vás radi oslovili, že môžete podporiť aj náš klub a naše mladé nádeje.

Spraviť tak sa dá do konca apríla.

Ďakujeme Vám za podporu🏸😊


VALENTÍNSKY BEDMINTONOVÝ MARATÓN (18.2.2023)

Radi by sme Vás pozvali na menšiu udalosť u nás v Šport-bare. Jedná sa o bedmintonový maratón, ktorého cieľom bude zaplniť halu počas celého dňa, zašportovať si a samozrejme zabaviť sa bedmintonom u nás v Ilave.

AKO TO FUNGUJE?

Jednoducho si stačí objednať kurt na tento deň. Telefonicky alebo on-line cez náš rezervačný systém: https://sportarealilava.isportsystem.sk

Cena bedmintonu bude len 4€/hod.

ČO VÁS ČAKÁ?

Cez deň môžete vidieť ukážku tréningu najmenších detí zo Sokola a neskôr aj niekoľko zápasov našich bývalých aj súčasných hráčov.

Takisto bude možnosť zakúpiť si dobrú kapustnicu, dať si náš slávny posúch, alebo sa občerstviť na bare🍻

Tešíme sa na Vašu návštevu 🏸😊


Nové platba kartou v Športbare 🏸🏸🏸


Všetko najlepšie 🙂🏸

Vám prajú Ilavskí Bedmintoisti   🙂🏸🥂


Otváracie hodiny počas sviatkov

Otváracie hodiny počas Vianočných a Novoročných sviatkov:

24.12. a 25.12.ZATVORENÉ

26.-30.12.15.00. - 21.00.31.12. a 1.1. ZATVORENÉ

➡️Rezervácie ON-LINE: https://sportarealilava.isportsystem.sk/

 

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ PREŽITIE SVIATKOV 🙂🏸


GRAND PRIX A U11 ( 29.10. 2022 Trenčín )

V Trenčíne sa minulý víkend konal v poradí tretí a zároveň posledný GRAND PRIX U11 tejto sezóny. Z našeho klubu tam vycestovala 5-členná výprava spolu s trénerom Safim. Menovite to boli: Karin Štefancová, Liana Behanová, Darina Pilátová, Teo Paliatka a Adam Šelinga. 

Najlepšie sa darilo Karin a Adamovi, ktorí dokázali prejsť cez prvé kolá dvojhier. V druhom kole na svojich súperov už žiaľ nestačili, avšak obidvaja spomínaní sa zároveň kvalifikovali na MSR, ktoré sa budú konať v Prešove. Gratulujeme !

 Okrem Karin to bol pre ostatných hráčov ich prvý turnaj z kategórie Grand Prix. Veríme, že si všetci odniesli z turnaja nové skúsenosti, zážitky a hlavne chuť na sebe pracovať aj naďalej. 

Ďakujeme hráčom za predvedené výkony, taktiež rodičom za podporu a v neposlednej rade trénerovi Safimu. Tak ideme makať ! 


TOPlist